Sıkça Sorulan Sorular


Teslime hazır olan ürünler için 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Kişiye özel hazırlanan ürünler 7 ile 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo teslim süresi teslimat adresine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza bilgilendirme mesajı iletilecektir.
Siparişlerinizi tüm kredi kartları ve banka kartları ile veya havale yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz.
Ödeme adımında ödeme seçeneği olarak Havale/EFT seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. ''Ödeme'' butonuna bastıktan sonra siparişinizin ödemesini size gönderilecek olan mailde bulunan ilgili banka hesabına 3 iş günü içerisinde yatırmanız durumunda siparişiniz en kısa sürede hazırlanacak ve tarafınıza gönderilecektir. 3 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.
Minibon bebek ayakkabıları kişiye özel renk, model ve seçeneklerde hazırlanıp ALICI’nın talebine göre isim yazdırılarak ve/veya web sitesinde mevcut desenlerin baskısı yapılarak hazırlanmaktadır. Bu sebeple isim veya desen ile kişiselleştirilen ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Web sitesinde satışı olan tekstil ürünlerinin yıkanmamış ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde değişim yapılması sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için takas ve iade hakkı kullanılamayacaktır. Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerde değişim işlemini yapabilmeniz için, ürün/ürünler yukarıda belirtilen şartlara uygun olmalı ve değiştirilemeyen ürünler kategorisinde yer almamalıdır. Bu şartlara uygun ise değişim yapabilmek için ürünün teslimat adresine ulaştığı tarihten itibaren 7 iş günü içinde geri göndermeniz, iletişim bilgilerinden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ürün, orijinal kutusu/ambalajı, etiketi ve faturası ile birlikte geri gönderilmelidir. Fatura aslı gönderilmezse değişim hakkı kullanılamaz. Lekeli, yırtılmış, dikişleri sökülmüş, kullanılmış, müşteriden kaynaklı zorlama sebebiyle yıpranmış ürünlerin değişim ve iadesi kabul edilmemektedir. Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra, yeni siparişiniz hazırlanıp size teslim edilmek üzere kargoya verilecektir. Değişim yapmak istenen ürünlerin firmamıza gönderimi sırasında kargo ücreti ALICI’ya aittir.
Faturanızı kaybetmeniz durumunda [email protected] adresine mail atarak faturanızı talep edebilirsiniz.
Resmi tatillerde kargo teslimatı yapılmamaktadır.
Çocuğunuzun ayağını topuktan parmak ucuna kadar ölçerek, ölçü tablosundan ayak numarasını bulabilirsiniz. Ölçü tablomuz, ayakkabı iç ölçüsünü göstermektedir. 15-25numara grubu için tabloda almış olduğunuz ölçüye denk gelen numaranın 1 numara büyüğünü sipariş vermenizi öneriyoruz. Spor ayakkabılarımızın kalıbı geniştir. Ayak ölçü tablosunda denk gelen numarayı sipariş verebilirsiniz.
* Bebek ayakkabısı yumuşak ve esnek olmalı, bebeğin dengesini kurabilmesine izin vermelidir. * Topuk kaymayacak tarzda olmalı yük vermeye ve gerilmeye dayanıklı olmalı, yüksek topuklu ayakkabılarla düşebileceği için kaçınılmalıdır. *  Yüksek bilek desteği olan ayakkabılar (bot) genelde gerekli değildirler; ama ille de kullanılacak ise de ayağın ve bileğin bebek tarafından hareket ettirebildiğinden emin olunmalıdır. * Ayakkabı ayağı sıkmamalı hava alarak ayağın serin, rahat, koku yapmayan, kuru ortamda kalmasına izin vermelidir. *  Tahriş etmeyen, alerji yapmayan ayakkabılar tercih edilmelidir.
Tüm ürünlerimiz çocuk ayak anatomisine uygun kalıplarla, içi-dışı 1 sınıf hakiki dana derisi kullanılarak %100 el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Yaklaşık 3 yaşa kadar çocuklarda ayak arkası kavisi oluşmadığı için uzmanlar bu bölgede ped kullanmanın gerekli olmadığını savunmaktadır. . Özel talep üzerine ayak ark  kavis bölgesine yumuşak ortopedik ped  ilavesi ile üretim yapmaktayız
Evet, tüm modellerimizde 1.sınıf hakiki dana derisi kullanmaktayız. Ucuz ve düşük kalitede deri veya domuz derisi kesinlikle kullanmıyoruz. Deri üretiminde kullanılan kimyasal maddeler kontrol edilerek deri tedarikçilerimizden düzenli rapor almaktayız.
15/16 numara 10 cm 17 numara 11 cm 18 numara 12 cm 19 numara 12/5 cm 20 numara 13 cm 21 numara 13/5 cm 22 numara 14 cm 23 numara 15 cm 24 numara 15.5 cm 25 numara 16 cm 25.5 16/5 cm