Hakkımızda

Minibon, 2015 yılında İzmir'de iki girişimci genç anne tarafından renkler ve desenler üzerine kurulmuş her annenin kendi zevkine göre bulabileceği bebek ve çocuk ayakkabısı tasarımı ve üretimi yapan bir markadır. Bebek ve çocuk ayakkabı sektöründe, önemli bir açıgı kapatan Minibon, gerek Türkiye gerekse Avrupa'da önemli bir kaç firmadan biri olma yolunda her sene %3-5 büyüme hızıyla çıtasını yükseltiyor.

Minibon Ürün Özelliklerimiz;

Kullandıgımız malzemeleri bebeklerimizin  ayakları için özel olarak seçiyoruz.Ayakkabılarımız; %100 deri,suet ve nubuk gibi  doğal malzemeler kullanarak üretilmektedir.

Ayrıca ürün çeşitliliğimiz arasında %100  pamuklu kumaşlardan (lab onaylı) ürettiğimiz  ayakkabılarımızda mevcut. Bebeklerimizin minik  ayakları için, her bir ayakkabının tabanına

%100 deri iç astar kullanıyoruz. Böylece  ayakları terlemiyor ve boyanmıyor. Zengin renk  yelpazesi ve model çesitliliği ile tasarlayıp  ürettigimiz ayakkabılarımızı yılın dört mevsimi  rahatlikla kullanabilirsiniz.Yeni doğan grubundan - 4 yaş aralığına  kadar, 15-25 numaralar arası ayakkabı üretimi  yapıyoruz. Bazı modeller için numara aralığı değişkenlik gösterebilir.